אודות

 
בשנת 2005 הקמתי את 'קדם – יועצים לניהול סיכונים בביטוח', וזאת לאחר ניסיון בענף הביטוח משנת 1999, וגייסתי למשרדי עובדים מקצועיים מהשורה הראשונה.
משרדנו מתמחה בגידור חשיפות בפוליסות ביטוח ע"י כתיבת תוכן פוליסות הביטוח תוך התאמה לחשיפת הלקוחות ומתן פתרונות ביטוחים מדויקים עבור לקוחותינו.
אנו מטפלים בכל מערך הביטוח של חברות תעשייתיות, חברות המתמחות בתחום הנדל"ן, חברות קבלניות ועוד. כתבנו אלפי פוליסות לכל מערכי הביטוח, כגון פוליסות "אש מורחב" על כל מרכיביה לרבות פוליסות חבויות נלוות, פוליסות ביטוח עבודות קבלניות, פוליסות ביטוח עבודות תמ"א 38/1, 38/2, פוליסות ביטוח אחריות מקצועית, פוליסות ביטוח חבות מוצר, פוליסות ביטוח דירקטורים ופוליסות סייבר והכל בתחום העסקי.

 

איך אנחנו פועלים בשביל להגן עליכם?

 
אנו פעילים בשווקי הביטוח המקומיים וגם מקיימים קשר ישיר עם מבטחי משנה בשווקים הבינלאומיים באמצעות ברוקרים בינלאומיים מובילים. כמו כן אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם שמאים, סוקרים ומשרדי עורכי דין נחשבים. כל זאת על מנת שנוכל להעניק לכם מענה גם בסיכונים ובחשיפות ייחודיים, אשר אינם מבוטחים בשווקים המקומיים כלל, או שהמענה לחשיפות אלה אינו מקיף ואיכותי דיו.
 

עקרונות הפעילות של משרדנו מבוססים על:

 
 • גידור אובייקטיבי ובלתי תלוי
 • מקצוענות ומהימנות אשר באה לידי ביטוי בהבנת הסיכונים להם חשוף העסק ובחירת תוכניות בטוח אשר "תפורות" לצורכי הלקוח
 • אמינות בבחירת חברות בטוח בעלות דירוג פיננסי איכותי
 • יצירתיות מגוון פתרונות ייחודיים
 • שירות הכולל יישום תוכניות הבטוח, טיפול בתביעות וסילוקן
 • זמינות ומעורבות של בעלי המשרד
 • חשוב לציין כי אנחנו לא מחליפים סוכן ביטוח אלא עובדים עבור הלקוח אל מול ולצד סוכני הביטוח וחברות הביטוח
 

אילו שירותים אנחנו מציעים כדי לשמור על האינטרסים שלכם?

 
 • סיוע במיפוי וניתוח הסיכונים הרלוונטיים לעסק שלכם – בהתייחס למערך הכספי, התפעולי והשיווקי של החברה. ניתוח זה נעשה באמצעות לימוד מעמיק של הפעילות העסקית, ביקור בעסק ופגישות עם גורמי התפעול והניהול הרלוונטיים.

 • הכנת תוכנית ביטוח כוללת – לרבות שינוי נוסח פוליסות הביטוח בהתאם לצרכים הספציפיים של העסק וניהול מו"מ עם המבטחים בארץ או בחו"ל על טיב הכיסוי, תוך התייחסות מיוחדת לעלות הביטוח.

 • הגנה על האינטרסים הכספיים והמשפטיים שלכם – טיפול במערך החוזים של העסק, בכל הקשור לסעיפי הביטוח והאחריות, לרבות ניהול מו"מ עם צדדים שכנגד, עורכי הדין ויועצי הביטוח. לטיפול זה חשיבות רבה בשל נגיעותו בכל התחומים הרגישים ביותר, הרובצים על כתפיהם של בעלי העסק.
  .
 • ליווי משפטי שוטף ללקוח בתחום הביטוח – לרבות ניהול תביעות הלקוח מול חברות הביטוח.

 • מתן חוות דעת על כל מערך הביטוח העסקי.
 

לא מספיק רק לשלם על ביטוח - אלא גם לקבל ייעוץ וליווי אישי

 
רעיון הקמת המשרד נולד לאחר שצברתי ניסיון במשך שנים במסגרת עבודתי כעורך דין ובתפקידים בכירים בסוכנויות ביטוח מובילות. עבודתי התמקדה בתחום של הביטוח האלמנטרי וביטוח החבויות בהיבט הביטוחי ובהיבט המשפטי.

היכרותי המעמיקה עם המערכת, הובילה אותי למסקנה כי אין די בכך שהלקוח משלם ממיטב כספו. עליו גם לקבל ליווי אישי וייעוץ נכון בפוליסות הביטוח, הרבה מעבר לפוליסות הסטנדרטיות שחברות הביטוח מציעות לו. הצורך בגידור חשיפות במערך הביטוח הוא בסיסי והכרחי על מנת לקיים עסק, במיוחד אם הוא עומד לפני תביעת ביטוח.
 

אצלנו אתם נמצאים במרכז

 
משרדנו הוקם כדי לשרת אתכם בקפידה ובמקצועיות רבה. חשיבות השירות המקצועי והמהימן הוא ערך עליון בתפיסת עולמנו. הלקוח הוא שותף אסטרטגי שלנו ואנחנו שלו. מרגע היכרותנו אנו יוצאים לדרך משותפת של בנייה הדדית, שמטרתה העיקרית היא לשדרג את תנאי הביטוח ולהעניק לכם שקט נפשי ובטחון כלכלי, תוך חסכון בזמנכם ובכספכם. זו בדיוק הסיבה לכך שעם לקוחותינו המרוצים נמנות חברות מסחריות, קבלניות, חברות טכנולוגיה ומדע, חברות רב לאומיות ועוד.
 
צוות המשרד ואני נשמח לראותכם בין לקוחותינו ולהעניק לכם חווית לקוח אמיתית.
אנחנו מתחייבים לשירות מקצועי ויעיל שכמותו טרם חוויתם.
לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ התקשרו: 054-6339870.