קדם יועצים לניהול סיכונים בביטוח

המשרד הוקם ע"י ארז קדם, עו"ד , תואר שני במנהל עסקים.
משרדנו מתמחה בגידור חשיפות בפוליסות ביטוח וניהול תביעות מול המבטחים. הקמת המשרד נובעת כהמשך ישיר לניסיון העשיר ורב השנים שצברתי במהלך עבודתי כעו"ד בתפקידים בכירים בסוכנויות ביטוח מובילות.
עבודתי התמקדה בתחום ביטוח האלמנטארי וביטוח החבויות הן בפן הביטוחי והן בזה המשפטי.
ניסיוני רב השנים בתחום הביטוח הוביל אותי להחלטה כי אין די בכך שהלקוח משלם ממיטב כספו, עליו גם לקבל ליווי אישי וייעוץ נכון בפוליסות הביטוח והרבה מעבר לפוליסות הסטנדרטיות שחברות הביטוח מציעות לו.
הצורך בגידור חשיפות במערך הביטוח הוא יסודי והכרחי לקיום העסק במיוחד לפני תביעת ביטוח. מגוון לקוחותינו מונה חברות מסחריות, קבלניות, חברות טכנולוגיה, מדע , חברות רב לאומיות וכיו"ב. אנו פעילים בשווקי הביטוח המקומיים וכן מקיימים קשר ישיר עם מבטחי משנה בשווקים הבינלאומיים באמצעות ברוקרים בינלאומיים מובילים וזאת על מנת שנוכל להעניק מענה גם לסיכונים וחשיפות ייחודיים אשר אינם מבוטחים בשווקים המקומיים כלל או שהמענה לחשיפות אינו מקיף ואיכותי דיו.
תחום התמחותנו הנו גידור חשיפות בפוליסות ביטוח רכוש ובביטוח חבויות כגון : ביטוחי דירקטורים ונושאי משרה, ביטוח אחריות מקצועית וביטוח חבות מוצר במישור המקומי והבינלאומי.

עקרונות הפעילות של משרדנו מבוסס על:

• גידור אובייקטיבי ובלתי תלוי
• מקצוענות ומהימנות אשר באה לידי ביטוי בהבנת הסיכונים להם חשוף העסק ובחירת
  תוכניות בטוח אשר "תפורות" לצורכי הלקוח.
• אמינות בבחירת חברות בטוח בעלות דירוג פיננסי איכותי.
• יצירתיות מגוון פתרונות ייחודיים.
• שרות הכולל יישום תוכניות הבטוח ,טיפול בתביעות וסילוקן.
• זמינות ומעורבות של בעלי המשרד.

עיקרי סל השירותים המוצע:

סיוע במיפוי וניתוח הסיכונים הרלוונטיים לעסק ומשמעותם בהתייחס למערך הכספי, תפעולי ושיווקי של החברה, ניתוח זה נעשה באמצעות לימוד מעמיק של הפעילות העסקית, ביקור בעסק ופגישות עם גורמי התפעול ניהול הרלוונטיים.
הכנת תוכנית ביטוח כוללת לרבות שינוי נוסח פוליסות הביטוח בהתאם לצרכים הספציפיים של העסק וניהול מו"מ עם המבטחים בארץ או בחו"ל על טיב הכיסוי תוך התייחסות מיוחדת לעלות הביטוח.
טיפול במערך החוזים של העסק, בכל הקשור לסעיפי ביטוח ואחריות, לרבות ניהול מו"מ עם צדדים שכנגד, עורכי הדין ויועצי הביטוח. לטיפול זה חשיבות רבה שהרי בניסוח נכון של סעיפים אלו, נשמרים האינטרסים הכספיים והמשפטיים שלכם ומוסרות חשיפות מהותיות הרובצות על כתפי העסק.
ליווי משפטי שוטף ללקוח, בתחום הביטוח לרבות ניהול תביעות הלקוח מול חברות הביטוח.
המשרד פועל בשיתוף פעולה עם מיטב סוכני הביטוח, ברוקרים מובילים בארץ ובעולם, חברות הביטוח המובילות במשק, שמאים וסוקרים ומול ערכאות משפטיות אף בשיתוף משרדי עורכי דין מהמובילים.
המשרד הוקם כדי לשרת במקצועיות רבה את קהל לקוחותיו הנבחר בקפידה. חשיבות השירות המקצועי והמהימן הוא ערך עליון בתפיסת עולמי.
הלקוח הוא שותף אסטרטגי שלנו ואנחנו שלו. מרגע היכרותנו אנו יוצאים לדרך משותפת של בנייה הדדית, שמטרתה העיקרית הינה שדרוג תנאי הביטוח והקנית שקט נפשי ובטחון כלכלי ללקוח, תוך כדי חסכון בזמן ובכסף של הלקוח.

אשמח לראותכם בין לקוחותיי ולהעניק לכם חווית לקוח אמיתית.

הנני מתחייב לשירות מקצועי ויעיל שכמותו טרם חוויתם!!!
english סמטת נטעים 1 הרצלייה 46305 | טלפון: 072-2128892 | פקס: 072-2447175 | נייד: 054-6339870 | Erez@kedem-law.com
Atar2b עיצוב ובניית אתרים | כל הזכויות שמורות © 2009-2010 משרד עו"ד ארז קדם